Ефективне використання стін вітальні
Час як диригент, одним своїм помахом змінює уявлення облаштування тих чи інших кімнат приватного будинку або квартири. Крім нечастих новаторських ідей і підходів можна спостерігати за повільними масовими змінами, що стосуються внутрішнього інтер'єру та способів обробки стін. Зокрема, за останні двадцять років відбувається "расхламленіе" стін і перенесення видимих настінних пристроїв до будинку. З приходом цифрової ери - ці зміни прискорилися і тепер в интерьерном плануванні при зведенні стін необхідно враховувати функціонування багатьох цифрових систем.

Візьмемо до прикладу облаштування вітальні і з'ясуємо деталі, які допоможуть правильно спроектувати будинок і інсталювати в стіни різні системи. Під стіною будемо мати на увазі цілісну вертикальну поверхню, яка складається з різних особливо не виступаючих ділянок, виконаних з різних матеріалів під різні завдання.
камін
Святкові дні є відмінним часом, щоб отримати насолоду від краси палаючого каміна або печі. Сучасні каміни часто вбудовуються в стіни на початку будівництва будинку і мають певні вимоги до установки. Незалежно від типу горіння, газ або дрова, вони повинні бути підключені до окремого вентиляційного каналу для хорошого видалення всіх використаних газів і запахів.
Також, важливо продумати і реалізувати теплобарьер, який не дозволить нагрівати навколишні елементи, а направить теплі потоки в кімнатний простір. Крім цього, в експлуатації камінів і печей, є необхідність проводити чистку зовнішнього видового скла і прибирати золу від спалених дров.
цифрові системи
Складно уявити вітальню без телевізора і якийсь простий відео або музичної системи. А що вже говорити про наступаючу армії розумних інтернет-пристроїв, і як же розмістити всі, щоб пристрої не збирали пил і не захаращували простір?
Виходом може стати використання спеціальних тумбочок в які сховається більшість пристроїв. Але для любителів естетики такий варіант може не сподобається і тоді відмінним рішенням може стати розміщення пристроїв всередину стіни.
За таким принципом розміщуються:
- Ядро аудіо-відео (AV) системи: ресивер, медіаплеєр, система зберігання інформації NAS і дроти.
- Мережеві пристрої: маршрутизатор, комутатор, точка доступу.
- Система відеоспостереження.
- Ядро системи розумного будинку.
- резервне живлення.
З місця розміщення цих пристроїв, розходяться до інших елементів системи кабелю, які ховаються в підлозі і стінах. Вони підключають телевізори, колонки аудіосистеми, динаміки оповіщення, камери стеження, пристрої мікроклімату, різні інтернет-пристрої. Єдине, потрібно подбати про проникнення сигналу з пультів управління. Цього можна досягти установкою гратчастої дверцятами.
Часто в питанні розміщення телевізора виникає дискусія. З одного боку, можна красиво вбудувати його врівень стіни, при цьому розуміючи що при черговому апгрейде телевізора потрібно буде заново робити нішу під велику діагональ. А з іншого боку, підвішений на стіну плоский телевізор не впишеться в концепцію "все в стіну" і стане предметом статичного накопичення пилу.
Предмети мистецтва
Настінні предмети мистецтва нелегко вбудувати в стіну, а іноді і протипоказано, тому їх розміщують з мінімальним виступом заповнюючи тим самим порожні ділянки стін. Такими предметами вважають картини, фотографії, модерні стрілочний годинник, декорування світильники і т.д. Хоча, якщо вважати мистецтвом настінний розпис або декоративне оздоблення - то така техніка ідеально прикрасить і додасть монолітності стіні.
Звичайно, всі ці рекомендації є актуальними не для монолітного будинку, в якому бетонні стіни нагадують лофт дизайн і не допускають заглиблень. Однак, в каркасних будинках і в котеджах, де стіни обшиваються гіпсокартоном або дерев'яними панелями - запросто можна створити чудовий інтер'єр функціональних плоских стін.
Комментариев нет:
Отправить комментарий